FRONTLINE COMBO Spot On Pipeta pies S 2-10 kg

Przeglądasz ofertę archiwalną
Promocja

26,90 PLN / szt 30,00 PLN / szt 26,90 PLN

Opis

FRONTLINE COMBO Spot On Pipeta pies S  2-10 kg

 

FRONTLINE Combo jest połączeniem dwóch substancji czynnych, które działając wspólnie, eliminują wszystkie stadia rozwojowe pchły na każdym etapie jej cyklu rozwojowego. Zabezpiecza to zwierzęta przed kolejnymi zakażeniami.

Należy również pamiętać, że kleszcze mogą przenosić śmiertelne choroby, tj. piroplazmoza i ehrlichioza, a zdrowie kota lub psa zależy od jak najszybciej wprowadzonego programu ich ochrony.

 

 

 

Szybkie działanie

Zabija pchły w ciągu 24 godzin a kleszcze w ciągu 48 godzin.

 

Długie działanie

Zabija pchły przez okres przez okres do 8 tygodni. Zapobiega rozmnażaniu się pcheł poprzez hamowanie rozwoju ich jaj oraz larw i poczwarek przez okres do 8 tygodni. Zabija kleszcze przez okres do 4 tygodni.

 

Wodoodporność

Twój ulubieniec może pływać lub być kąpany po 48 godzinach od aplikacji.

 

Podwójne działanie

Eliminuje kleszcze i pchły oraz zabezpiecza zwierzęta przed ich ponownym zakażeniem. Chroni środowisko domowe zwierzęcia przed powtórną inwazją pcheł niszcząc ich jaja i larwy.

 

Łatwość użycia

Jednokrotne podanie za pomocą pipety zapewnia wielotygodniową ochronę.

 

 

Z miejsca w którym go zaaplikujesz, FRONTLINE Combo ulega dystrybucji po całym ciele zwierzęcia.

Ulega gromadzeniu w gruczołach łojowych skóry i jest stale wydzielany na powierzchnię skóry i włosów. "Magazynowanie" umożliwia przedłużoną skuteczność produktu – nawet po kąpieli, pływaniu czy strzyżeniu.

FRONTLINE Combo zabija pchły oraz kleszcze działając na ich układ nerwowy, niszczy jednocześnie niedojrzałe formy rozwojowe pcheł (jaja, larwy, poczwarki).
Wywołuje hiperekscytację u tych pasożytów. Zdezorientowane, umierające pchły wydostają się na powierzchnię sierści zwierzęcia – z tego powodu możesz zauważyć więcej pcheł po zastosowaniu produktu.

 

PREPARAT DOSTĘPNY JEDYNIE PRZY ODBIORZE OSOBISTYM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Symbol
Kod EAN
6830228
Podatek VAT
8%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)