Telefon: 506-357-664
Waluta:
PLN
MERA Vital Health Concept Skin Control 3 kg

Dieta weterynaryjna przeznaczona dla dorosłych psów wspomagająca prawidłowe funkcje skóry w przypadku alergii, stanów zapalnych i nadmiernej utraty włosów. Dieta jest oparta na białku z kaczki i ziemniakach, które stosunkowo rzadko są przyczyną alergii. Witaminy z grupy B mogą wzmocnić ochronną funkcję skóry, a ponadto mają korzystny wpływ na jakość skóry i włosów. Biotyna i cynk są niezbędne do prawidłowego wzrostu włosów i regeneracji skóry. Cynk wzmacnia układ immunologiczny. Wielonienasycone kwasy tłuszczowe z rodziny n-3 mogą łagodzić stan zapalny skóry.

Stosowanie diety weterynaryjnej powinno być skonsultowane z lekarzem weterynarii.

Wskazania: odpowiednia jako dieta eliminacyjna, choroby zapalne skóry, utrata włosów, zły stan okrywy włosowej, łuszcząca się skóra, zmiany skórne na tle alergicznym.

Przeciwwskazania: szczenięta, suki w okresie ciąży i laktacji, zapalenie trzustki, hiperlipidemia.

Składniki:

Białko z kaczki (suszone), płatki ziemniaczane, skrobia ziemniaczana, tłuszcz drobiowy, białko drobiowe (hydrolizowane), wysłodki buraczane, drożdże piwne (suszone), siemię lniane, białko ziemniaczane, lignoceluloza, olej z łososia, olej słonecznikowy, chlorek sodu, chlorek potasu, wyciąg z drożdży (0,3%, bogaty w mannanooligosacharydy i bata-glukany), mączka z alg morskich (bogata w DHA*), inulina z cykorii, wyciąg z aksamitki (bogaty w luteinę), dodatek witamin i składników mineralnych.

*kwas dokozaheksaenowy.

Analiza chemiczna:

Białko 23%; tłuszcz 16%; włókno pokarmowe 2,5%; popiół 7,2%; wapń 1,3%; fosfor 0,92%; sód 0,35%; kwasy tłuszczowe omega-6 3,6%; kwasy tłuszczowe omega-3 1%; kwas dokozaheksaenowy 1,2%.

Opis towaru

Cechy towaru

Opinie